Projekty

Spotkanie z dyrektorami

 

W dniu 04.06.2014r. o godz. 14.00 w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Nisku odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu w roku szkolnym 2013/2014.

Na początku spotkania głos zabrał Wicestarosta Powiatu Niżańskiego Pan Sławomir Czwal. Pan Wicestarosta powitał przedstawicieli szkół/przedszkoli biorących udział w projekcie oraz powiedział kilka słów na temat działań już zrealizowanych w projekcie.

P. Anna Banach - dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Nisku przekonywała zgromadzonych gości do korzystania z zasobów Biblioteki oraz wyraziła gotowość do podjęcia współpracy ze szkołami/przedszkolami z terenu powiatu niżańskiego w zakresie przeprowadzania szkoleń dla nauczycieli, spotkań dla uczniów itp. Pracownicy Biblioteki przygotowali listę pozycji związanych z tematami RPW wybieranymi w tym roku przez szkoły, które mogą być przydatne w pracy nauczycieli.

P. Dorota Rabińska - dyrektor Poradni oraz p. Marzena Harasiuk - koordynator projektu krótko podsumowały stan realizacji projektu w roku szkolnym 2013/2014. Dyrektorzy szkół nie mieli uwag, co do jakości organizacji szkoleń/warsztatów oraz współpracy z SORE. Każdy z dyrektorów otrzymał harmonogram działań na przyszły rok szkolny dotyczący m.in opracowania i wdrażania RPW oraz organizacji sieci współpracy i samokształcenia.

DokumentyRozmiarPobrane
Pobierz plikharmonogram.pdf262 Kb797

Spotkanie podsumowujące

 

ZAPROSZENIE

 

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nisku zaprasza dyrektorów szkół biorących udział w projekcie "Niżański program wspierania szkół", Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na spotkanie w dniu 04.06.2014r. (środa) o godz. 14.00 w siedzibie Poradni, a dokładnie w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej na parterze.

Podczas spotkania omówione zostaną działania zrealizowane w roku szkolnym 2013/2014 oraz przedstawiony zostanie plan pracy na rok szkolny 2014/2015.

Oświadczenie - sieci

 

OŚWIADCZENIE

DOTYCZĄCE SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA

 

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nisku oświadcza, że planowany termin rozpoczęcia spotkań w ramach sieci to wrzesień 2014r.

 

Szczegóły w załączniku.

DokumentyRozmiarPobrane
Pobierz plikOświadczenie - sieci.pdf599 Kb657

Zmiana regulaminu

 

 

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nisku informuje, że ulega zmianie Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie w części dotyczącej zaświadczeń dla uczestników szkoleń/warsztatów w ramach projektu "Niżański program wspierania szkół", Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół.

Zmiany wchodzą w życie z dniem 1 września 2014r.

W załączeniu treść zmienianego paragrafu oraz oświadczenie dotyczące zaświadczeń dla uczestników szkoleń/warsztatów, którzy opuścili 1 lub 2 spotkania.

DokumentyRozmiarPobrane
Pobierz plikoświadczenie.pdf927 Kb691
Pobierz plikzmiana regulaminu.pdf688 Kb682

Rekrutacja do sieci

 

REKRUTACJA DO SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA

 

Na podstawie złożonych deklaracji przez nauczycieli i dyrektorów szkół wybrano 4 tematy sieci współpracy i samokształcenia:

1. Skuteczne sposoby zachęcania uczniów do czytania.

2. Jak rozwijać twórcze myślenie uczniów?

3. Promocja i budowanie wizerunku placówki.

4. Praca z nowoczesnymi technologiami TiK (rok I) - bezpieczny Internet

 

Do 28.02 trwa rekrutacja osób do 4 powyższych sieci współpracy i samokształcenia. Do każdej z nich można zgłaszać po jednej osobie ze szkoły/przedszkola.

Naszym celem jest zaangażowanie do pracy sieci nauczycieli/dyrektorów z jak największej liczby szkół.

Jeżeli okaże się, że z którejś ze szkół nie będzie chętnych nauczycieli/dyrektorów do pracy sieci, będzie istniała możliwość zgłoszenia dodatkowych osób.

Wypełniony załącznik nr 4a należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przedłużono rekrutację uczestników do sieci do dnia 07.03.2014r. (piątek)

Załącznik nr 4a można składać osobiście w Biurze Projektu lub drogą e-mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

DokumentyRozmiarPobrane
Pobierz pliksieci - uczestnicy.doc76 Kb649

Więcej artykułów…

Strona 1 z 3

pierwsza
poprzednia
1