Projekty

KOMUNIKAT

POWIATOWA KONFERENCJA

 

30 września w auli RCEZ w Nisku odbyła się powiatowa konferencja dla dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, zorganizowana przez PCEN w Rzeszowie odział w Tarnobrzegu nt. ?Podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2013/2014 ? sposoby realizacji w przedszkolach, szkołach i placówkach?. Poniżej można pobrać prezentację dotyczącą projektu "Niżański program wspierania szkół", którą wygłosiła p. Dorota Rabińska - dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nisku.

DokumentyRozmiarPobrane
Pobierz plikNIŻAŃSKI PROGRAM WSPIERANIA SZKÓŁ.ppt214 Kb1349

REKRUTACJA DO PROJEKTU

OGŁOSZENIE

 

W związku z realizacją projektu "Niżański program wspierania szkół" Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nisku ogłasza nabór szkół i przedszkoli do uczestnictwa w projekcie.

Dokumenty rekrutacyjne należy składać w Biurze Projektu znajdującym się w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nisku, ul. Paderewskiego 4, 37-400 Nisko w okresie od 26 września do 11 października 2013r.

Szczegółowy regulamin rekrutacji oraz załączniki niezbędne do procesu rekrutacji znajdują się na stronie Poradni w zakładce Dotacje unijne/Projekty oraz w Biurze Projektu.

 

Koordynator projektu: Marzena Harasiuk tel. 880 320 248

Strona 3 z 3

3
następna
ostatnia