Projekty

Zmiany do Regulaminu

 

ZMIANY DO REGULAMINU REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

 

Z dniem 19.02.2014r. wchodzą w życie zmiany do Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Niżański program wspierania szkół", Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół.

 

Szczegóły w załączniku.

DokumentyRozmiarPobrane
Pobierz plikZałącznik nr 4a.doc76 Kb547
Pobierz plikzmiana regulaminu.doc74 Kb540

Spotkanie Dyrektorów szkół

 

 

SPOTKANIE DYREKTORÓW SZKÓŁ

 

W dniu 29.10.2013r. o godz. 14.00 w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nisku odbyło się spotkanie dyrektorów placówek zakwalifikowanych do udziału w projekcie "Niżański program wspierania szkół". Na spotkaniu obecny był także pan Wicestarosta Sławomir Czwal, który powitał zgromadzonych gości, a także pogratulował p. Dyrektor Poradni otrzymania dofinansowania do projektu. Pani Monika Flisiak - SORE w kilku słowach przybliżyła główne założenia projektu.

 


LISTA Rankingowa

 

 

DokumentyRozmiarPobrane
Pobierz plikLISTA RANKINGOWA.doc102 Kb581

Więcej…

Zaproszenie

 

ZAPROSZENIE

 

W związku z zakończeniem procesu rekrutacji szkół i przedszkoli do projektu "Niżański program wspierania szkół", Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół we wtorek 29.10.2013r., o godz. 14.00 w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nisku odbędzie się spotkanie informacyjne dla dyrektorów placówek zakwalifikowanych do projektu.

 KOMUNIKAT

 

OGŁOSZENIE


Rekrutacja do projektu "Niżański program wspierania szkół" Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół została przedłużona do dnia 18.10.2013r. (piątek)


Dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie poradni w zakładce Dotacje unijne/Projekty oraz w Biurze Projektu.

 


Więcej artykułów…